אודות
הפלגות הרפתקה
חופשות שייט
תורכיה תורכיה
קרואטיה קרואטיה
תאילנד תאילנד
השטה עצמית
אלבומי הפלגות
קישורים
מי אנחנו

Englishצור קשרעמוד הבית
חופשות שייט
חופשת שיט הינה טיול מפנק ומרגש, המתנהל לאורך חופיו של אזור קיצי, שלו ושטוף שמש. חלקו מתרחש ביבשה וחלקו בים, על גבי יאכטות חדישות ומרווחות.
 
 
הטיול משלב הפלגות רגועות בין מפרצים טבעיים ושקטים, מרינות מפנקות, עיירות שוקקות חיים וכפרי דייגים ציוריים, עם פעילויות חופיות כגון טיולים רגליים, סיורים בשווקים מקומיים, התנסות במצנחי רחיפה או סתם רביצה על החוף. סוג הפעילויות והמשקל שניתן לכל אחת מהן משתנה בהתאם לאופי הקבוצה והעדפותיה.
חופשות השיט שאנו מוציאים ב"ימה" נתפסות על ידנו ראשית כנופש, כניקוי ראש, כמנוחה, אך עם זאת אנו רואים ביאכטה אלמנט המוסיף ייחודיות ועניין ההופך את הטיול לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת.
 

היאכטות בהן אנו מפליגים מהוות בית לכל דבר, עם חדרי שינה, סלון, מטבח, שירותים ומקלחות. הן משמשות אותנו גם ככלי התחבורה באמצעותו אנו נעים ממקום למקום. אך מעל הכל מהווה היאכטה אטרקציה בפני עצמה – החל מן ההנאה שבהפלגה באמצעות הרוח והמפרשים, בשקט ובאלגנטיות, דרך היכולת להגיע למפרצים ואיים אשר אינם ניתנים להגעה מן היבשה, להטיל עוגן סמוך להם וליהנות מהריחוק מן ההמון הסואן, ועד אווירת הגיבוש והאינטימיות המיוחדת הנוצרת במהלך החופשה ביאכטה, כזו שלעולם לא יכלה להיווצר במלון או כל מקום אחר.
היעדים בהם מתקיימות חופשות השייט, כדוגמת קרואטיה, תורכיה או תאילנד, מתאפיינים בקווי חוף מפורצים וזרועי איים המהווים מסתור טבעי מן הים הפתוח, כך שאנו נהנים מים שקט ורגוע המאפשר הפלגה נינוחה גם לאלו שטרם חוו שיט מכל סוג שהוא.
חופשת שיט על גבי יאכטת מפרש הינה שילוב ייחודי של אלמנטים שונים אשר אינם מתקיימים זה לצד זה בשום סגנון אחר של טיול. ובראש ובראשונה הכוונה היא לשילוב שבין מנוחה ורגיעה, עם ריגוש ואפילו תחושת הרפתקה.
ימה מוציאה מדי שנה מספר פלוטילות (טיולים בהם לוקחות חלק מספר יאכטות המפליגות בצוותא במסלול משותף) בתאריכים הנקבעים מראש, אל מיטב היעדים בעולם. בנוסף אנו מוציאים טיולים בכל זמן ולכל יעד עבור קבוצות המתארגנות בנפרד, החל מחמישה עד שמונה איש ביאכטה בודדת ועד קבוצות גדולות יותר על גבי מספר יאכטות.
כל הטיולים מלווים בסקיפרים ישראלים מנוסים המלווים את הקבוצות החל מפגישות הכנה בארץ , דרך הטיול על כל היבטיו ועד החזרה לארץ.

 

תורכיה

קרואטיה

תאילנד
בניית האתר - imoon פיתוח תוכנה | עיצוב האתר - סטודיו רז